POLİMET KİMYA VE TARIM ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 

Tarım, sanayi ve madencilikte kullanılan Bakır sülfat üretimi konusundaki deneyimlerini değerlendirmek isteyen üç ortak tarafından 1992 yılında kurulan Polimet Kimya ve Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti , kuruluşundan bu güne kadar ülkemizin en büyük bakır sülfat üreticisi olma konumunu halen  sürdürmektedir. Yenilikçi ve tutarlı  adımlarla ve bakırlı fungisitler konusundaki tecrübesiyle her geçen gün büyüyerek kapasite ve ürün çeşitliliğini arttıran Polimet Kimya sektördeki yerini sağlamlaştırarak hizmete devam etmektedir.

 

Bakırlı fungisitlerin yanı sıra son yıllarda genel olarak tarımda , özellikle de   Organik Tarımda  kullanılabilecek  bitki besleme ürünleri konusundaki çalışmalarını sürdüren şirketimiz, organik gübreler ile çok önemli bir boşluğu kapatmıştır.  Bu sektöre yönelik 5 çeşit ürün bulunmaktadır.  Kalite ve içerik yönünden en üst sınıfta yer alan bu ürünler kısa sürede kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

 

Türk tarımının gelişmesine katkıda bulunmaya devam edecek olan Polimet Kimya yeni ve farklı ürünler konusundaki araştırma ve çalışmalarını sürdürerek , fayda sağlayacağına inandığı  ürünleri çiftçilerimize sunmaya devam edecektir.

© 2016, PolimetKimya.com.tr